Adres e-mail Hasło
Odzież odblaskowaGadżety odbalskowe
:: menu ::

Breloki odblaskowe z logo

Sortowanie: wg ceny | wg nazwy

W jaki sposób łatwo zwiększyć swoją widoczność na drodze podczas treningu? Odpowiedzią są breloki odblaskowe do biegania! To niewielki, praktyczny gadżet, który sprawi, że pozostaniesz widoczny dla kierowców po zapadnięciu zmroku. Breloki odblaskowe polecamy wszystkim miłośnikom wieczornych i nocnych przebieżek, ale nie tylko. Ten leciutki, za to bardzo dobrze widoczny dodatek, możesz przypiąć także do plecaka, torby, kurtki czy bluzy. Bez problemu wyeksponujesz go tak, by skutecznie odbijał światło i dawał znać osobom w mijających Cię pojazdach, że poruszasz się po jezdni.

Zamów breloki odblaskowe i bądź dobrze widoczny!

Jako producent breloków odblaskowych dbamy o to, by oferować naszym Klientom produkty, które realnie zwiększają widoczność w dużym stopniu. Osiągnięcie tego celu umożliwia zastosowanie certyfikowanego materiału 3M Scotchilte oraz działania zgodne z dyrektywą CE EN 13356. Istnieje też możliwość zamówienia breloków odblaskowych z logo. Taki gadżet to znakomity prezent dla uczestników eventu reklamowego czy akcji społecznej.

W tym dziale zamówisz także modne breloki odblaskowe dla dzieci, które pozwolą pociechom na bezpieczny powrót ze szkoły. Fajnie wyglądający gadżet z pewnością przypadnie do gustu młodym użytkownikom!

Proponowane przez nas produkty są przypinane na karabińczyk, więc można szybko zmienić ich lokalizację, np. przy przebieraniu się. Breloki odblaskowe warto mieć zawsze przy sobie. Osoby aktywnie spędzające czas zachęcamy też do zakupu odblaskowych elementów odzieży sportowej. Zapraszamy!