Adres e-mail Hasło
Odzież odblaskowaGadżety odbalskowe
:: menu ::

Nakładki odblaskowe na kostkę - sklep internetowy

Sortowanie: wg ceny | wg nazwy

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć odblaskowych nakładek na kostkę, które są modnym wśród młodzieży dodatkiem do obuwia codziennego i praktycznym elementem stroju sportowca. Nowoczesne „słuchawki” wystarczy założyć na buty, by skutecznie podnieść poziom swojej widoczności po zmroku - a co za tym idzie, zapewnić sobie dużo większe bezpieczeństwo.

Zamów odblaskowe nakładki na kostkę z diodami LED

Proponowane przez nas nakładki odblaskowe na kostkę dla rowerzystów, biegaczy czy osób uprawiających nordic walking są nie tylko w stanie odbijać światło, ale również je emitują. W tym dziale znajdziesz modele wyposażone w energooszczędne diody LED, doskonale widoczne po zmroku. Nakładki odblaskowe na kostkę świetnie sprawdzają się podczas wszelkich form aktywności - pozostali uczestnicy ruchu z pewnością zauważą poruszające się w ciemności światełka!

Oferujemy też nakładki odblaskowe na kostkę dla dzieci. To coraz popularniejszy gadżet wśród młodzieży w wieku szkolnym i znakomity prezent dla każdego małoletniego miłośnika technologicznych nowinek.