Adres e-mail Hasło
Odzież odblaskowaGadżety odbalskowe
:: menu ::
LEDNA RZEPSAMOZACISKOWE

Opaski odblaskowe i świecące w ciemności z diodami LED - sklep internetowy

Sortowanie: wg ceny | wg nazwy
Nowość
24,90 PLN nr: SAL49509BLUE
Polecany
24,89 PLN 37,38 PLN
nr: SAL43443
TANIEJ O -33 %
Nowość
24,90 PLN nr: SAL49509RED

Opaski LED

Daj się zobaczyć

Gadżety odblaskowe zwiększają bezpieczeństwo rowerzysty, biegacza czy pieszego. To element, który zapewnia większą widoczność na drodze szczególnie w miejscach mało oświetlonych. Sklep internetowy refloactive.eu oferuje funkcjonalne opaski odblaskowe LED, które można założyć na ramię. Takie odblaski z diodami LED to świetna propozycja dla sportowców i turystów, a w szczególności miłośników górskich wędrówek. Cena takich produktów jest niewysoka, a może znacząco zwiększyć poziom bezpieczeństwa na drodze. Wysoka wartość odbicia światła sprawia, że opaska odblaskowa na rękę doskonale sprawdza się podczas uprawiania sportów w ciemności czy we mgle. Z łatwością można dostosować ją do wymiarów swojej ręki. Jest to praktyczny dodatek wybierany chętnie przez rowerzystów. Opaski świecące w ciemności można także przymocować do ramy rowerowej czy siodełka, ale także owinąć wokół nogi.

Funkcjonalne opaski LED

Oprócz opaski do biegania LED znajdziesz również specjalistyczną odzież odblaskową do wykonywania różnorodnych prac w terenie, jak i dla własnego użytku - podczas biegania czy górskich wędrówek. Obok workoplecaków proponujemy oddychające koszulki odblaskowe czy opaski z diodami LED, które można owinąć wokół ramienia lub nogi. DiodyLED są wydajne, starczą na 100 godzin ciągłej pracy, a możliwość wymiany baterii sprawia, że nie musisz inwestować w nową opaskę. Regulowane i wodoodporne opaski to propozycja dla aktywnych, którzy nie rezygnują z treningu nawet podczas deszczu i o zmroku.


Opaski LED to doskonały produkt dla osób aktywnych i ceniących jakość i design.
Doskonale zaprojektowane i wykonane z materiałów najwyższej jakości. 

Opaski LED doskonale wyglądają i pasują zarówno dzieciom, jak i dorosłym. 
Świetnie sprawdzają się wśród rowerzystów - wystarczy przypiąć je do siodełka czy ramy roweru, by zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze.

Jeśli uprawiasz nordic walking - to również produkt dla Ciebie.