Adres e-mail Hasło
Odzież odblaskowaGadżety odbalskowe
:: menu ::

Parasole odblaskowe - z odblaskową lamówką, taśmą lub brzegiem

Sortowanie: wg ceny | wg nazwy

Twój parasol może nie tylko chronić Cię przed deszczem, ale również gwarantować odpowiednią widoczność na drodze! Wystarczy, że wyposażysz się w jeden z modeli dostępnych w tej kategorii. Nasz sklep przygotował dla Ciebie parasole odblaskowe, które po rozłożeniu są doskonale widoczne w nocy dla przejeżdżających obok kierowców, motocyklistów czy rowerzystów. Są to parasole z taśmą odblaskową - czasza parasola została obszyta certyfikowanym materiałem gwarantującym odbicie światła na poziomie 600 cd/lux/m2.

Proponujemy parasole odblaskowe o interesującym designie

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia w kartach produktów, by zauważyć, że parasolki z odblaskowym brzegiem znakomicie prezentują się w nocy! Zadbaliśmy jednak o to, by proponowane przez nas egzemplarze świetnie wyglądały także za dnia. Proponujemy parasolki odblaskowe w wielu wariantach kolorystycznych - znajdziesz tu zarówno klasyczny męski granat, jak i wyrazistą czerwień lub elegancką czerń. A może preferujesz bardziej nieszablonowy design? W takim razie postaw na nasze parasolki z odblaskami w wersji kwiecistej!

Wytrzymałe parasole z odblaskową lamówką dla dzieci i dorosłych

Wszystkie proponowane przez nas modele parasoli odblaskowych cechują się wysoką wytrzymałością. Doskonale zniosą one trudne warunki pogodowe. Poza egzemplarzami dla dorosłych użytkowników, przygotowaliśmy też ofertę dla najmłodszych. Kolorowe parasolki odblaskowe dla dzieci są znakomitym prezentem dla uczniów i przedszkolaków, który sprawi, że młody użytkownik będzie z daleka widoczny na pasach lub poboczu w brzydką pogodę albo ciemne, zimowe popołudnie.