Adres e-mail Hasło
Odzież odblaskowaGadżety odbalskowe
:: menu ::

Kamizelki odblaskowe – Wasze bezpieczeństwo w naszych rękach

Kamizelki odblaskowe, odblaski czy opaski jeszcze do niedawna nie były tak popularne na drogach i w miejscach pracy. Normy bezpieczeństwa i rosnąca świadomość społeczeństwa spowodowały, że coraz bardziej dbamy o to, by być widocznym już z daleka i nie stwarzać zagrożenia. Kupując odzież odblaskową chcemy być pewni, że jest najwyższej jakości i będzie spełniać swoją funkcję. Mając to na uwadze, zachęcamy Państwa do powierzenia swojego bezpieczeństwa naszej firmie. Refloactive jest wiodącym producentem odblasków w Polsce. Używamy tylko i wyłącznie folii certyfikowanych 3M i AGR, to zaś daje gwarancję niezawodności.

Kamizelki odblaskowe w Bydgoszczy – zakupy online

W Bydgoszczy znajduje się wiele punktów, w których można kupić różnego rodzaju odblaski. Z reguły jednak wybór jest niewielki, a wizyta w sklepie może zakończyć się tym, że nie znajdziemy tego, czego szukamy. Dlatego zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu internetowego – refloactive.eu. Znajdziecie tam szeroki wybór produktów, które pomogą Wam być widocznymi na drodze i w miejscu pracy. Służymy również pomocą w doborze odpowiedniej kamizelki lub innej odzieży odblaskowej, w zależności od Państwa potrzeb.

Kamizelki odblaskowe podstawą bezpieczeństwa

Być może zastanawiacie się Państwo, czy w Bydgoszczy, gdzie ruch uliczny jest mniejszy niż w dużych miastach, kamizelki odblaskowe mają zastosowanie. Dla kierowcy, który podróżuje nocą, zwłaszcza w terenie nieoświetlonym, pieszy z odblaskiem czy rowerzysta z opaską odblaskową są od razu widoczni, nawet z dużej odległości. Dla osoby poruszającej się wzdłuż jezdni jest to gwarancja bezpieczeństwa, szczególne znaczenie ma ono w przypadku naszych dzieci. Kiedy znajdują się na drodze, powinny być zaopatrzone w kamizelki odblaskowe. Jeżeli mamy do czynienia z grupą, najlepszym rozwiązaniem będzie odzież odblaskowa z nadrukiem. Jeśli któryś z podopiecznych zaginie, na podstawie nazwy szkoły czy znaku możliwe stanie się szybsze odnalezienie dziecka. Nadruk będzie z pewnością użyteczny również dla firm. Identyfikowana logo kamizelka jest oznaczeniem pracowników, a dodatkowo pełni funkcje reklamowe.W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno kamizelki odblaskowe dla dzieci jak i odzież dla firm. Zapraszamy do kontaktu.