Adres e-mail Hasło
Odzież odblaskowaGadżety odbalskowe
:: menu ::
dla dorosłychdla dzieci i młodzieżydo bieganiadla jazdy na rowerzedla motocyklistówz nadrukiemz diodami LED

Czapki z daszkiem odblaskowe dla dzieci

Sortowanie: wg ceny | wg nazwy
Brak produktów spełniających wybrane kryteria!

Certyfikowane czapki odblaskowe

Czapki odblaskowe marki Refloactive/Salzmann wykonane są z przewiewnej dzianiny z wszytymi po bokach taśmami odblaskowymi 3M Scotchlite, dzięki czemu oprócz wyższego poziomu bezpieczeństwa, gwarantują użytkownikowi także doskonały komfort! Nasze czapki z odblaskami są chętnie wykorzystywane tak przez sportowców, jak i pozostałych użytkowników chcących zapewnić sobie lepszą widoczność po zmroku.

Nowością w ofercie naszego sklepu są czapki do biegania 3M, które skutecznie chronią głowę biegacza przed chłodem w sezonie jesienno-zimowym. Znajdą one również swoje zastosowanie u motocyklistów oraz rowerzystów wybierających się na przejażdżkę lub trening, gdy na zewnątrz panują niższe temperatury.

W ofercie sklepu Refloactive znajdują się także bawełniane czapki LED, będące idealnym gadżetem odblaskowym dla młodych użytkowników. Oświetlenie LED sprawia, że czapki odblaskowe dla dzieci są chętnie wkładane przez młodzież w wieku szkolnym - rodzice lub nauczyciele nie muszą poświęcać wiele czasu na namawianie! Ponadto czapki z daszkiem LED dostępne są w 5 kolorach dzięki czemu idealnie sprawdzą się w przypadku wyróżnienia grup/klas w tłumie ludzi.