Adres e-mail Hasło
Odzież odblaskowaGadżety odbalskowe
:: menu ::
dla dziecidla dorosłychdo bieganiado jazdy na rowerzedla motocyklistówz diodami LEDz nadrukiemsiatkowe

Kamizelki odblaskowe dla dorosłych

Sortowanie: wg ceny | wg nazwy

KAMIZELKI ODBLASKOWE DLA DOROSŁYCH

BHP i estetyka w jednym!

Aby zwiększyć bezpieczeństwo w pracy lub na drodze, niezbędna jest odpowiednia odzież. Kamizelki odblaskowe dla dorosłych to ważny element wyposażenia profesjonalistów, a zarazem skuteczna ochrona dla uczestników ruchu drogowego, zwłaszcza po zmroku. Sklep internetowy Refloactive oferuje szeroki wybór wysokiej jakości modeli, wykonanych z trwałych i niezawodnych materiałów.

Odblaskowe kamizelki dla dorosłych – odpowiednie do profesjonalnego użytku

BHP i estetyka w jednym! Wszyscy wiemy, że zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, zatrudnionym na budowach, przy drogach czy w innych niebezpiecznych miejscach jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Dostępne w ofercie Refloactive kamizelki ostrzegawcze dla dorosłych łączą w sobie nowoczesny design oraz niezwykły komfort użytkowania. Wyjątkowy krój nie ogranicza swobody ruchów, a elastyczny, wysokogatunkowy materiał zapewnia idealne dopasowanie do ciała. Kamizelki odblaskowe noszone przez pracowników nie tylko podniosą ich poziom bezpieczeństwa, ale też zwiększą ich widoczność z dużej odległości. Sklep internetowy Refloactive oferuje wytrzymałe i starannie wykonane ostrzegawcze kamizelki dla dorosłych renomowanych marek, do których z pewnością należy Salzmann. Ten znany producent to jeden z liderów w branży odzieży odblaskowej. Dzięki kamizelce odblaskowej podniesiemy prestiż i postrzeganie naszej firmy – jednakowo, estetycznie odziana ekipa budowlana robi wrażenie profesjonalnej, zgranej drużyny.

Kamizelki ostrzegawcze dla dorosłych – na rower i motocykl

W Refloactive można znaleźć nie tylko odzież odblaskową dla profesjonalistów, która spełnia wszelkie wymogi norm bezpieczeństwa, ale też stworzone z myślą o sportowcach modele. Dostępne w naszym asortymencie kamizelki odblaskowe dla dorosłych zagwarantują doskonałą widoczność, a przy tym zabezpieczą przed chłodem i zapewnią wyjątkową wygodę. Wiele modeli posiada możliwość regulacji lub udogodnienie w postaci tylnej, zapinanej na zamek kieszeni. Ostrzegawcze kamizelki dla dorosłych w Refloactive to najwyższa jakość oraz dobra cena. Można je nabyć w różnych kolorach, m.in. szarym, żółtym lub pomarańczowym.

Dodatkowo na kamizelkach naniesiemy nadruk z logo firmy, nazwiskiem pracownika czy jakąkolwiek informacją, którą Państwo sobie życzą.

Wszystkie nadruki na kamizelkach nanosimy przy pomocy profesjonalnych, nowoczesnych ploterów.