Adres e-mail Hasło
Odzież odblaskowaGadżety odbalskowe
:: menu ::
dla dziecidla dorosłychdo bieganiado jazdy na rowerzedla motocyklistówz diodami LEDz nadrukiemsiatkowe

Kamizelki odblaskowe dla dzieci z nadrukiem logo

Sortowanie: wg ceny | wg nazwy

KAMIZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI

Troska o bezpieczeństwo dzieci spędza sen z powiek wielu rodzicom. Firma Refloactive wychodzi naprzeciw ich potrzebom. Kamizelki odblaskowe dla dzieci to prosty sposób na zwiększenie widoczności najmłodszych na drodze, a tym samym zmniejszenie ryzyka nieprzewidzianych zdarzeń. Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości modele, które zapewnią komfort małym użytkownikom.

Odblaskowe kamizelki dla dzieci – w trosce o bezpieczny powrót do domu

Bezpieczeństwo maluchów to obowiązek nas – dorosłych. Pamiętajmy, aby zadbać o odpowiednie przygotowanie naszych pociech do wyjść na spacer, zarówno gdy idziemy na spacer rodzinny, jak i do wyjść z większymi grupami, np. z grupą przedszkolną. Kamizelki odblaskowe dla przedszkolaków nie tylko czynią dzieci bardziej widocznymi dla kierowców, ale też ułatwiają opiekunom grup sprawowanie kontroli nad maluchami. Producent i dystrybutor odzieży i akcesoriów odblaskowych Refloactive posiada w swoim asortymencie wysokiej jakości kamizelki ostrzegawcze dla dzieci o wygodnym kroju i solidnym wykonaniu. To skuteczna ochrona małego uczestnika ruchu drogowego, nie tylko po zmroku. Odpowiedni strój może zwiększyć widoczność i dzięki temu podnieść bezpieczeństwo dzieci. Kamizelki ostrzegawcze dla przedszkolaków z oferty sklepu Refloactive zostały uszyte z trwałych, fluorescencyjnych materiałów. Wiele modeli posiada możliwość regulacji, dzięki czemu bez trudu dopasujemy je do potrzeb dzieci.

Kamizelki ostrzegawcze dla dzieci w ofercie Refloactive

Kamizelka odblaskowa dla dzieci pozwoli kierowcy zauważyć przedszkolaka już z odległości kilkudziesięciu metrów i odpowiednio zareagować. W naszej ofercie na stronie refloactive.eu znajdą Państwo szeroki wybór kamizelek dla najmłodszych, wkładanych przez głowę, kamizelki zapinane na rzep czy kamizelki zapinane na zamek błyskawiczny. Ich cena to prawdziwa okazja, biorąc pod uwagę staranne wykonanie i nieprzeciętną jakość oferowanych modeli. Ostrzegawcze kamizelki dla dzieci to skuteczna ochrona zarówno dla uczęszczających do żłobka lub przedszkola smyków, jak i dzieci w wieku szkolnym. Dostępne w Refloactive modele stanowią gwarancję komfortu użytkowania oraz długiej żywotności. Kamizelki odblaskowe można ubrać w modnym kolorze, dostępne są kamizelki żółte, pomarańczowe, zielone, różowe czy srebrne.

To naprawdę trzeba zobaczyć

Na koniec rzecz, o której również warto pamiętać.

Na wszystkich kamizelkach możemy nadrukowywać różnego rodzaju indywidualne znaki. Jeśli chcemy dodać logo naszej firmy, możemy to zrobić na piersi lub na plecach kamizelki. Możemy też umieścić nadruk z nazwą przedszkola, dzięki czemu nasza grupa będzie widoczna podczas wyjścia. Nadrukować możemy też imię dziecka – w ten sposób nikt nie pomyli się przy ubieraniu kamizelki.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami – odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.