Adres e-mail Hasło
Odzież odblaskowaGadżety odbalskowe
:: menu ::

Spodnie odblaskowe i spodnie robocze z odblaskami

Sortowanie: wg ceny | wg nazwy

Niektóre zawody wymagają zaopatrzenia w specjalistyczną odzież. Spodnie odblaskowe znajdą swoich odbiorców m.in. podczas robót drogowych. To jeden z najważniejszych środków ochrony indywidualnej dla tych, którzy pracują w mało oświetlonym terenie, szczególnie w obrębie asfaltu. Sklep internetowy refloactive.eu oferuje w tym zakresie wybór - spodnie odblaskowe od renomowanego producenta lub pełen komplet, wraz z wiatrówką. Taki zestaw można również ubierać na co dzień, aby zwiększyć swoją widoczność na drodze. Spodnie robocze odblaskowe są również wodoszczelne, dlatego nie straszne im trudne warunki pogodowe - deszcz czy śnieg. Zapewniają dobrą widoczność nawet z dużej odległości, dzięki czemu stanowią doskonałe zabezpieczenie.

Oferujemy spodnie odblaskowe, których cena jest niewygórowana, a do zestawu można również dobrać kurtkę ostrzegawczą. Taka odzież zwiększa bezpieczeństwo i jest niemal nieodzowna w przypadku wykonywania niektórych z prac.

Odzież ostrzegawcza - specjalistyczne spodnie z odblaskami

W naszej ofercie znajdziesz spodnie odblaskowe robocze wykonane z wodoszczelnych materiałów. Dobrze odbijają światło, co wpływa na bezpieczeństwo ich użytkowników, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Są widoczne z dużej odległości, co powoduje, że samochody zdążą zwolnić lub zatrzymać się na czas. Taką odzież można również użytkować podczas górskich wycieczek, kiedy zależy nam na zwiększonej widoczności. Spodnie robocze z odblaskami to niezbędny element wyposażenia każdego, kto zajmuje się robotami drogowymi, ale nie tylko - również osób, jakie chcą zadbać o bezpieczeństwo indywidualne w miejscach mało oświetlonych. Proponujemy spodnie ostrzegawcze, które doskonale zdadzą egzamin podczas przemieszczania się poboczem. Dzięki użytym materiałom są przy tym wygodne, nie krępują ruchów i zapewniają odpowiedni przewiew, chroniąc przed przegrzaniem.